REKRUTUJEMY – SPECJALISTA- Technik/Inżynier elektronik

 In PL

Sieć Badawcza Łukasiewicz  Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP

W WARSZAWIE OGŁASZA KONKURS NA STANOWISKO

SPECJALISTA- Technik/Inżynier elektronik  w Pionie wsparcia

 Nr ref: PIAP_31_2021

Lider robotyki mobilnej w Polsce, producent robotów pirotechnicznych, a jednocześnie dostawca innowacyjnych rozwiązań technicznych dla biznesu poszukuje osoby zainteresowanej współtworzeniem nowych, wyrafinowanych technicznie produktów. Poszukujemy aktywnego, energicznego pracownika, potrafiącego zespołowo przy realizacji projektów sprzedażowych.

Zadania:

  • Obsługa serwisu robotów mobilnych w kraju i za granicą
  • Zakupy do produkcji robotów mobilnych
  • Szkolenia z obsługi robotów
  • Uruchamianie i testowanie kompletnych systemów
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie z co najmniej 2-letnim doświadczeniem zawodowym- technik/inżynier elektronik
  • Umiejętność programowania mikrokontrolerów ARM Cortex-M
  • Umiejętność posługiwania się oprogramowaniem EDA, preferowany Altium Designer
  • Umiejętność posługiwania się oprogramowaniem symulacyjnych typu SPICE
  • Umiejętność projektowania układów analogowych m.cz. i cyfrowych
  • Znajomość aparatury kontrolno – pomiarowej m.cz.
  • Udział w procesie uruchamiania i wdrażania produktu do produkcji
  • Udział w działaniach serwisowych w siedzibie firmy lub u klienta
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych, w tym wyszukiwania i stosowania dostępnych informacji
  • Dobra komunikatywność oraz organizacja pracy
  • Znajomość języka angielskiego ( komunikacja w mowie i piśmie)
  • Prawo jazdy kat B

Oferujemy:

  • Ciekawą, twórczą pracę w młodym zespole
  • Możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia i kompetencji
  • Możliwość weryfikacji umiejętności w praktycznych aplikacjach
  • Pracę na pełny etat
  • Pakiet socjalny, w tym przyzakładowy żłobek i przedszkole
  • Elastyczny czas pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz informacji o spełnianiu wymagań określonych w punkcie 2 na adres:  rekrutacja@piap.lukasiewicz.gov.pl do dnia 7 października 2021 r. W tytule wiadomości prosimy wpisać PIAP_31_2021.  Prosimy również o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sieć Badawczą Łukasiewicz – Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U., poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).” Dokumenty przesłane po terminie lub niekompletne nie będą rozpatrywane. Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Osoby zakwalifikowane do rozmów rekrutacyjnych zostaną powiadomione o ich terminie drogą elektroniczną na wskazany adres mailowy.

Start typing and press Enter to search

IBIS® robot do działań pirotechnicznych oraz rozpoznania Skip to content